Close

Czerwiec 12, 2017

Lodówka, jaką wybrać by oszczędzać prąd?

Nie każdy ma ambicje, by posiadać w kuchni lodówkę za 10 tysięcy złotych. Nie każdy ma również tyle miejsca, aby ustawić lodówkę dwudrzwiową. Nie wszyscy mamy też takie potrzeby lub po prostu nie dysponuje taką gotówką. Wszyscy jednak patrzą na pobór prądu. Dla tych osób firma Amica przygotowała trzy ciekawe modele w rozsądnych cenach i niewielkich wymiarach.

Nowe modele są skierowane do osób, które potrzebują niewielkiej lodówki do kawalerki lub wynajmowanego mieszkania, a jednocześnie nie zamierzają inwestować w tego typu urządzenie większej kwoty. Wszystkie trzy modele w ofercie sterowane są mechanicznie, wyposażone są w technologię Anti-bacteria System oraz charakteryzują się klasą energetyczną A++. A czym charakteryzują się poszczególne modele?

Jak działa lodówka?

 

Co oferuje lodówka od Amica?

Chłodziarka Amica FM136.3 AA została wyposażona w funkcję automatycznego odszraniania. Wewnątrz znajdziemy półki z hartowanego szkła, praktyczną szufladę na warzywa oraz trzy balkoniki na drzwiach. Urządzenie nie odstaje jakością i funkcjonalnością od większych braci, jednak jej mniejszy rozmiar sprawia, że skierowana jest dla osób o mniejszych potrzebach, singli, lub dysponujących niewielką przestrzenią w kuchni.

Podobnymi parametrami dysponują pozostałe dwie zamrażarki. Na przykład Amica FZ206.3 AA posiada cztery szuflady o pojemności całkowitej 152 litrów. Dla osób z jeszcze mniejszymi wymaganiami, przygotowano model z dwoma szufladami o pojemności brutto 89 litrów FZ136.3 AA. Ceny poszczególnych modelu kształtują się następująco: Amica FZ206.3 AA kosztuje około 1000 złotych, Amica FZ136.3 AA to koszt około 700 złotych natomiast model Amica FM136.3 AA wyceniono na około 600 złotych. Taki sprzęt wpływa na oszczędność prądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *